Finałów Powiatu w piłce ręcznej chłopców

Dnia 03.03.2016 odbyły się eliminacje do Finałów Powiatu w piłce ręcznej chłopców szkół podstawowych. Nasza szkolna reprezentacja pod wodzą nauczyciela wychowania fizycznego Wojciecha Borkowskiego znalazła się w grupie wraz ze  Szkołą Podstawową nr 1 z Józefowa i Szkołą Podstawową nr 2 z Karczewa. Rozgrywki prowadzone były systemem „każdy z każdym”, a awans uzyskiwały dwie pierwsze drużyny. Rozegraliśmy dwa mecze w których ulegliśmy gospodarzom z Karczewa 8 : 3 by w drugim meczu pokonać SP nr 1 w Józefowie  5:2 i tym samym awansować do kolejnego etapu tych rozgrywek, które odbyły się dnia 07.03.2013r. w Karczewie.

Po rozegraniu meczy w innych grupach eliminacyjnych z naszego powiatu do Karczewa tego dnia stawiło się sześć zespołów, dokonano losowania grup i rozegrano w nich mecze znów grając „każdy z każdym w grupie”. Nasz zespół prowadzony tego dnia przez panią Marię Sybicką uzyskał drugą lokatę i tym samym awans do Półfinału tych rozgrywek, a tam po zaciętym boju i dogrywce ulegliśmy SP nr 1 w Otwocku. Został więc mecz o trzecią lokatę gdzie po niedosycie z gry półfinałowej nasi zawodnicy rozegrali bardzo dobre spotkanie wygrywając ze SP nr 12 w Otwocki i zdobywając tym samym Trzecie Miejsce w Finałach Powiatu w Mini Piłce Ręcznej chłopców.

Cieszymy się bardzo i GRATULUJEMY!